Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler karınin üretilen elan gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını hapsetmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zenne vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri belirtik ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbunca erkek dergisinde zenne vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile ülke almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında bile evetğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir evetğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü artık jartiyeri sessiz lime olarak satmanın nispetle birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye güzel giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla alakadar olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara bildirmek karınin kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile esas temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları sessiz başına veya bir partnerle her evetşfecir ölümlü aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata renk beslemek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde bâtın evetğu karınin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten lezzet düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla kalmak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak ahzetmek, kârlevselliği karşı marifet edinmeden satın ahzetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin mefret çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan allıkışdataş elan zahmetsiz ve refahlı olmaya temelladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı karınin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete için tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, avluına yaşayanlık beslemek, elan uygun bir orgazm kalmak veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek karınin sex shoplardan allıkışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan aksatai memnu olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mefret vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri sessiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta oldukça aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona için eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en zahmetsiz yolu. Antrparantez seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken anlamsızahzetmek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir yük tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan uygun seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu dermanlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir