İnsanların yasevimliıkları özel hatıralarını, marifet alanlarıyla karşıtlarına çıdem kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak ferdî isteklerini tatmin etmek bağırsakin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş hakkında elan detaylı bir şekilde selen buyurmak içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Temellamadan önce çağ kaybetmemeniz hesabına blog açmadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı elan onu üstelik bilmiyorum” diyenler bağırsakin de blog kişi önerileri yahut domain önerileri makalem tam size bakılırsa.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin marifet alanları, inceleme yetenekleri kabilinden belirli bir lakinçta makalelabileceği kabilinden; her sektörden yahut her fikirden bir zaman toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

şu demek oluyor ki bir gün teknoloji dair selen sunulurken; öbür gün, siyasetle ilişkin paylaşımları blog yürekğinize tatminkâr bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çiktibas dair video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gün rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Devranımı Kızılır?
Website açmak 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır selen ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz olabilir. Bu konuda elan detaylı bir şekilde selen buyurmak bağırsakin kesinlikle blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog açmak çağ almaz
Döneminızı alacak vahit şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zati bir domain (düz adı) var ise o çağ tehlikeli anlamda alışverişiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun bağırsakine okuyucunun sevilmiş olduğu makaleları yazmak, bu makalelara özgün video ve resimler ayırmak elan uzun çağ alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Esrar Olabilir?
Bu alışverişe serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi açmak bağırsakin çok dünyalık harcayacak mıyım?” dır.

blog açmak kaç dünyalık
Yanıt “Hayırlı” Web sitesi açmak bağırsakin banko öyle ali miktarlarda dünyalık harcamanıza icap nanay. Siteyi kendiniz açacağınız bağırsakin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya örgülmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 bülten $20-25.

Yalnızca domain ve hosting bağırsakin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir nicelik tutacak. şu demek oluyor ki maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun bağırsakin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize bülten 20-25 Dolar kabilinden bir rakama istikbal. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Ne?
Haddizatında bunun bir çok nedeni olabilir, ancak en popülerleri:

Evden dünyalık kesp bağırsakin site açmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak dünyalık doğrultmak bağırsakin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, bazıları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten dünyalık kesp dair en bol yöntemlerden biri site tasarlamak ve site açmaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir nöbet blog kesinlikle açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu alışverişi kendiniz bağırsakin bir dünyalık kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini anlatım etmek bağırsakin : Yalnızca blog yazmak, kendi duygularını serkaları ile paylaşmak bağırsakin blog açanlarda var. Ayrıca bu eşhas bazen öyle popüler oluyorlar ki on binlerce can aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan alışverişinizi yükseltmek bağırsakin : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları bağırsakerikler ile çok elan aşkın kesime ulaşırlar.
Blogger yetişmek bağırsakin. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde içtimai medya aracılığı ile yayıldığından çok popüler bir mazmun başüstüne. Bu eşhas bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir hayran kitlesine iye olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu alışverişlerden ali reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse site tasarlamak bağırsakin 10 illet makalema da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir