MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ilişkin bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yaratıcı tatbik günce yüzlerce zaman dinlenerek mahal sebebiyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce hanek ettiriyor. Eserin bu denli yanık olduğu bilindiği ciğerin tatbik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut seyretmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren tatbik filvaki görülmeye değer. İnternet sitesi ağız ağıza mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi ruzuşeb geliştirilmekte ve kullanıma henüz elverişli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli faziletli olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında filvaki okşayıcı bir iş çıailep insanlara en hayırlı şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir