Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının alışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme akçe sistemi ile Ödeme açmak talip kişiler, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdataş ustalıklemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun cenahı aralık iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu ustalıklemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz bulunan kredi kartları vasıtalığı sebebiyle olur.

Mobil Ödeme Sistemi sebebiyle Satılarda Arkaış Yakalama
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının alışdataş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının kredi ve vezneci kartı yöntemi ile alışdataş yapmayı yeğleme ederken kredi kartı ve vezneci kartı yoksuz kişiler ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek alışdataş yamayı yeğleme değer.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir tomar eş ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istimal etmek icap. Yani kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi iz düzlük e- ticaret firma bölgeleri ulaştığı hedef kesime bir yeni set elan eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin beylarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine iz vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda elan çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir