OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, taşınabilir aplikasyon ve canlı payanda deneyimi olan en itimatlı kripto borsaları ortada mevki allıkır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı payanda sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Yöntem performansı açısından son tabaka düzgün bir platform olan OKEX, bu özelliği sayesinde piyasanın etkin olduğu dönemlerde üstelik rastgele bir donma evetşamaz. OKX itimatlı mi? sorusuna yanıt olabilecek taşınabilir uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen platform, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e yiyecek olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek için kimlik kartı doğrulaması tutmak zorundadır. AML politikalarına bakılırsa hareket eden borsa, çalışma gösterdiği ülkelerin kanunlarına elverişli şekilde hareket fiyat. OKX kripto borsası itimatlı bir borsadır. Çoklu dil desteği sunması sayesinde birşu denli ülkeden yatırımcının kolaylıkla kullanabilmesi, platformun itimatlı bir meydan olduğunu gösterir. Tarafsız kripto para borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX istimara raporlarında A asayiş sertifikasına iye, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve yanlış ödülü kategorilerinde sükselı bir ad olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Meşru mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte çalışma gösteren bir kripto para borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına elverişli şekilde hareket etmektedir. Türkiye’bile bile çok nüshada kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak prosedür yapabilmeleri için kimlik kartı doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çilk teşrin limiti ve para yatırma kısıtlaması ile karşı mukabilya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini Dayamak Itimatlı mi? Kimlik doğrulaması, dijital birşu denli uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve itimatlı kripto para borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin kök sebebi; kötü para aklama ve yıldırıü akçalanmış etme taksiratı ile uğraş etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına çalmak amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik bilgileri kısaca kişisel veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu nutuk konusu bileğildir. Ancak müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye allıkınması gereken kişilerin bilgileri, OKEx aracılığıyla yalnızca ilgili birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 seneından beri genel ağ teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme tabaka ettiler. Günümüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve vesair dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok mehabetli katkı elde etmiştır. Çok nüshada ünlü koca Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin mehabetli bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve küresel para sistemini yine kurma etme potansiyeline iye olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, çalım-satım nöbetlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel ekonomi üzerinde önemli bir etkiye iye olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı kalmak, alıcı deneyimi meydanında kendimizi geliştirmek ve dünyayı bileğnöbettirecek şeyler çıbanarmak için çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet sürekli önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve daha birşu denli gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir aplikasyon eliyle dijital varlık nöbetlemleri için emniyetli, istikrarlı ve itimatlı bir vasat sağlamlar. Hatta, sektördeki en düzgün allık-sat deneyimini sunmak için müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine bakılırsa ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okx kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir