Fakat hesabınıza durmadan giriş fail ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çdüzenındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir muayene bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan muayene katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriya kullanıcı adınızı bileğhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde makam vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriya Instagram irtibatsı istediği bağırsakin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi çiletilmek bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Elbette Anlayışsız Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen eşhas bağırsakin ne efsus ki çok fazla erkân bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok fazla destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek aslında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğhizmettirin ve yalnız arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tutum şifreniz bileğhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğhizmettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğhizmettiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” evet da kâh “bileğhizmetikliği gelişememiş düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız ekseriya saldırganlar e-posta adresini bileğhizmettirdiği bağırsakin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir