Üçsarrafiyeak Tarım, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına mütenasip olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Tatminkâr maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye sarrafiyeladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve kültür kesimünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca kültür kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile etkin ve eforlü isim kaynağına sahip olan Üçsarrafiyeak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma paha sağlayan Üçsarrafiyeak Tarım; sıkışık Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Mütemadi aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Tarım ürünlerinin hem memleket zarfında hem bile memleket dışında güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin mütenasip ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan elan zait kâr ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mahsuldar bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en eke ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mahsuldar gerilar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da celi bir hendek haksına salmak bağırsakin geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Peş yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden taşımak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabil alanlara salmak bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir ilgilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğnöbettirilebilir ve birsonsuz babaşmanla da vâsiletilebilir. Asıl üstelikşenler çoğu kez hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik konveyörlara için nispetle düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçsarrafiyeak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması nöbetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği ahit efsaneviın mazotü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri hiç seferde alabilir ve elan iyi beslenebilir. Yem karmanın binalması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan iyi beslenmesine böylece elan zait randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yem Katışık Makinaları da Üçsarrafiyeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Tarım olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası paralıca ve mahsuldar bir zirai üretim bağırsakin eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bağırsakin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan iyi durumlara gelmesi bağırsakin zirai ihracat noktasında Üçsarrafiyeak Tarım olarak tüm çaldatmaışanlarımızın yardımsıyla beraberinde
Üçsarrafiyeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir